Tornooien
Start Contact Tornooien - Leagues Beschermmateriaal Bordspelen D & D Magic Miniatures Games Star Wars Other Game Cards Poker Pokémon Tarot kaarten Trading Cards Yu-Gi-Oh Simonnet Sint-Martens-Latem Inhoudsopgave

 

 

 

Naar aanleiding van de Coronavirus volg ik de maatregelen op genomen door de Overheid. De gepland tornooien van maart werden geannuleerd. Ze zullen gepland worden op een volgende datum.


5de  tornooi 2020

Premiere Eternity Code

Zaterdag 25 april

In de winkel om 14.00 uur

Deelname 25.00 €

Support:  promokaart + OTS booster(s) + bonus winnaar playmat of YGO-bag

Resultaten 2019

1. Release Sisters of the Rose van 12 januari: 1. Tim Smekens, 2. Benoit Van Camp, 3. Yves Van Ccamp, 4. Jaya De Splenter.

2. Sneak Peek Savage Strike van 26 januari: 1. Quinten Renier, 2. Benoit Van Camp, 3. Kenny Henderikx, 4. Mathias Ogen, 5. Victor Houtekamer, 6. Dylan Van Acker, 7. Gwenn De Clercq, 8. Kevin Van Nerum, 9. Tim Smekens, 10. Yves Van Camp.

3. Celebration Event 1 Speed Duel van 9 februari: 1. Jaya Desplenter, 2. Tim Smekens, 3. Alexander Van Goethem, 4. Yves Van Camp, 5. Inty Desplenter, 6. Mattis De Backer, 7. Benoit Van Camp.

4. Release Structure deck Soul Burner van 16 februari: 1. Benoit Van Camp, 2. Tim Smekens, 3. Yves Van Camp, 4. Inty Desplenter, 5. Jaya Desplenter.

5. Celebration Event 2 van 2 maart: 1. Rudi Van de Wege, 2. Benoit Van Camp, 3. Yves Van Camp, 4. Tim Smekens, 5. Saman Kassan, 6. Thomas ten Hake, 7. Liam Verliet, 8. Glenn van der burgt.

6. Celebration Event 3 van 23 maart: 1. Yannick Goins, 2. Tim Smekers, 3. Benoit Van Camp, 4. Johnnie Lee Magel, 5. Alexander Van Goethem, 6. Yves Van Camp.

7. Launch Event sealed Infinity Chasers van 13 april: 1. Saman Kassan, 2. Xander Wolfensberger, 3. Rudi Van de wege, 4. Mathias Oben, 5. Kevin Van Nerum, 6. Yves Van Camp, 7. Inty Desplenter, 8. Jaya Desplenter.

8. Sneak Peek Dark Neo Storm van 27 april: 1. Yves Van Camp, 2. Benoit Van Camp, 3. Tim Smekens, 4. Alexander Van Goethem, 5. Saman Kassan, 6. Jaya Desplenter.

9. Sneak Peek Dark Neostorm van 4 mei: 1. Rudi Van de wege, 2. Benoit Van Camp, 3. Yves Van Camp, 4. Saman Kassan, 5. Tim Smekens, 6. Glenn van der Burght.

10. Order of the Spellcaster van 11 mei: 1. Tim Smekens, 2. Saman Kassan, 3. Johnnie Lee Magel, 4. Yannick Goiris, 5. Benoit Van Camp, 6. Glenn van der Burght, 7. Alexander Van Goethem.

11. Speed Duel celebrated Event 1: 1. Tim Smekens, 2. Benoit Van Camp, 3. Yves V an Camp, 4. Glenn Van de Burght, 5. Alexander Van Goethem.

12. Celebration Event 2 van 15 juni: 1. Rudi Van de wege, 2. Saman Kassan, 3. Yves Van Camp, 4. Benoit Van Camp.

13. Celebration Event 3 van 29 juli: 1. Tim Smekens, 2. Benoit Van Camp, 3. Rudi Van de wege, 4. Inty Desplenter, 5. Akasha Lo Bue, 6. Saman Kassan, 7. Alexander Van Goethem, 8. Glenn van der Burgt, 9. Jaya Desplenter.

14. Sneak Peek Raging Rampage van 20 juli: 1. Kevin Van Nerum, 2. Tim Smekens, 3. Mathias Oben, 4. Yves Van Camp, 5. Benoit Van Camp, 6. Saman Kassan, 7. Rudi Van de wege, 8. Casper De Somer, 9. Astor De Witte.

15. World Celebration Event van 24 augustus: 1. Kevin Hendrickx, 2. Rudi van de Wege, 3. Tim Smekens, 4. Saman Kassan, 5. Nick Debruyn.

16. Speed Dual Celebration Battle of Scars: 1. Tim Smekens, 2. Rudi van de Wege, 3. Saman Kassan, 4. Jaya Desplenter, 5. Alexander Van Goethem, 6. Inty Desplenter.

17. Launch Event Rokket Revolt van 14 september: 1. Tim Smekens, 2. Rudi Van de wege, 3. Alexander Van Goethem, 4. Yves Van Camp, 5. Benoit Van Camp, 6. Saman Kassan.

18. Chaos sealed tornooi van 28 september: 1. Tim Smekens, 2.Rudi van de wege, 3. Benoit Van Camp, 4. Alexander Van Goethem, 5. Glenn Vander Burgt, 6. Saman Kassan, 7. Bjorn van der Burgt.

19. WCQ van 12 oktober: 1. Aaron Van Boxel, 2. Amin Malki, 3. Marvin Brisack, 4. Siemen Kiebooms, 5. Dampien Leclercq, 6. Quinten Renier, 7. Thomas Fournel, 8. Alexander Van Goethem, 9. Peter Hanssens, 10. Tim Smekens, 11. Jerome Villetorte, 12. Pierre Mancon, 13. Rudi van de wege, 14. Gabriel Huart, 15. Saman Kassan, 16. Kas Bekim.  

20. Sneak Peek Chaos Impact: 1. Benoit Van Camp, 2. Tim Smekens, 3. Yves Van Camp.

21. Sneak Peek Chaos Impact: 1. Tim Smekens, 2. Saman Kassan, 3. Chris Benoot, 4. Rudi van de Wege, 5. Glenn Versnugpens, 6. Inty Desplenter, 7. Alexander Van Goethem, 8. Joyce Desplenter.

22. Tornooi Advanced van 16 november: 1. Tim Smekens, 2. Rudi van de Wege, 3. Alexander Van Goethem, 4. Kassan Saman.

23. Sealed Hero structure deck van 30 november: 1. Alexander Van Goethem, 2. Tim Smekens, 3. Benoit Van Camp.

24. Charity Event van 21 december:  1. Tim Smekens, 2. Benoit Van Camp, 3. Yves Van Camp, 4. Ben Van Kampf
 

 

EINDKLASSENT van De Papieren Korf 2019

Kampioen: Tim Smekens (8)

2de  Benoit Van Camp (4), 3. Yves Van Camp (2).

De overige spelers komen niet in aanmerking voor het einklassement vermits ze, zoals het reglement hier boven, niet aan het aantal gespeelde tornooien hebben deelgenomen (=13 van de 24).

Tussen haakjes het aantal gewonnen boosters.  Af te halen tot 31 januari 2020.