Tournaments
Start Contact Tornooien - Leagues Beschermmateriaal Bordspelen D & D Magic Miniatures Games Star Wars Other Game Cards Poker Pokmon Tarot kaarten Trading Cards Yu-Gi-Oh Simonnet Sint-Martens-Latem Inhoudsopgave

 

 

 

 

In deze rubriek vind je alles in verband met tornooien van De Papieren Korf

* Een overzicht van de geplande tornooien 2018
* FNM = Friday Night Magic
* Palmares kampioenen bij De Papieren Korf sinds 1999


Programmatie 2019 tornooien
Locatie: in de winkel!


RAVNICA ALLEGIANCE
Zaterdag 12 januari: Open House
Zaterdag 19 januari: Prerelease in de winkel om 13.30 uur, deelname 25 ,support rato van 2 boosters per deelnemer
Zondag 20 januari: Prerelease in Baravins om 14 uur, deelname 25 , support rato van 2 boosters per deelnemer
Zondag 26 januari: Launchparty 2HG, in Baravins om 14 uur, deelname 25 , support rato van 2 boosters per deelnemer + promokaart = GEANNULEERD!
Zaterdag 9 februari: Showdown in de winkel  om 13.30 uur, deelname 12 , support showdownboosters + promokaart
Zaterdag 16 februari: Draftweekend, deelname 12 , support booster + promokaart
Zaterdag 2 maart:  Shop champioship in de winkel om 13.45 uur, deelname 12 euro, 2 boosters per deelnemer + voor de winnaar exclusieve playmat!
Zaterdag 9 maart: Showdown in de winkel  om 13.30 uur, deelname 12 , support showdownboosters + promokaart

MAGIC HORIZON
Zaterdag 8 juni: Prerelease in de winkel om 13.45 uur, sealed met 6 boosters, deelname 50.00 , support 1 booster per 4 deelnemers + promo.

Magic 2020
Zaterdag 29 juni: Open House
Zaterdag 6 juli: Prerelease in de winkel om 13.45 uur, deelname 25 , support rato van 2 booster peer deelnemer
Zondag 7 juli: Prerelease in Baravins, Steendam 53 om 14.00 uur, deelname 25 , support rato van 2 booster per deelnemer.
Zaterdag 13 juli: Launch Party, 2HG, in de winkel om 13.45 uur, deelname 25 , support rato van 2 boosters per deelnemr.
 


FNM
Gaat door telkens de vrijdag van de maand in Baravins, Steendam 53 in Gent
Meestal wordt boosterdraft gespeeld met de nieuwe reeksen, maar kan ook Commander of Modern
Deelname is 12 euro, consumptie inbegrepen.
De top 4 ontvangt ook een exclusieve promokaart!


PALMARES KLANTENKAMPIOENEN van 

DE PAPIEREN KORF

1999: 1. Bart Van Hauwermeiren, 2. Frederick Ongena, 3. Maarten Bockstaele (jeugdkampioen)

2000: 1. Frederick Ongena, 2. Tom De Wael, 3. Luc Peck, Jeugdkampioen: Maarten Bockstaele

2001: 1. Frederick Ongena, 2. Johan Verhulst, 3. Mats Clays, Jeugdkampioen: Luis Van Riet

2002: 1. Frederick Ongena, 2. Stijn Blontrock, 3. Guy Van Damme, Jeugdkampioen: Luis Van Riet

2003: 1. Tom De Wael, 2. Jan Ver Eecke, 3. Dennis De Loore, Jeugdkampioen: Wim De Winter

2004: 1. Jan Ver Eecke, 2. Bjorn Van Hecke, 3. Tom De Wael, Jeugdkampioen: Jens Roelant

2005: 1. Rob DHooge, 2. Gilles Fiers, 3. Tom De Wael. Er was geen jeugdkampioen

2006: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christof Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde. Er was geen jeugdkampioen

2007: 1. Dennis De Loore, 2. Christof Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde. Er was geen jeugdkampioen

2008: 1. Christof Verhoeven, 2. Nico Van de Voorde, 3. Maarten De Ridder. Er was geen jeugdkampioen.

2009: 1. Nico Van de Voorde, 2. Sven De Groote, 3. Christof Verhoeven.

2010: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christof Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde

2011: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christophe Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde

2012: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christophe Verhoeven, 3. Jimi Colin

2013: 1. Christophe Verhoeven, 2. Arnold Mattens, 3. Olav Heirman

2014: 1. Bert D'Huyvetter, 2. Arnold Mattens, 3. Olav Heirman

2015: 1. Bert D'Huyvetter, 2. Tom Claerebout, 3. Boyan Bosschem

2016: 1. Tom Claerebout, 2. Boyan Bosschem, 3. Mario van de Vorst

2017: 1. Tom Claerebout, 2. Boyan Bosschem, 3. Tim Janssens

2018: 1. Tom Claerebout, 2. Yanin Hoste, 3. Boyan Bosschem

 

PALMARES EDITIES PAASTORNOOIEN van 

DE PAPIEREN KORF

2000: 4th Edition starter + 2 boosters Alliances

Winnaar: Jochen Van Cauwenberghe, 2de Ben Possemiers, 3de Hans Denayer

2001: Mirage starter + 2 boosters Visions

Winnaar: Geert Demedts, 2de Bjorn Muylaert, 3de Marijn Lybaert

2002: Tempest Korean starter + 2 boosters Exodus Korean

Winnaar: Jan Doise, 2de Stijn Teeuws, 3de Peter Gysemans

2003: Mercadian starter + booster Nemesis en Prophecy

Winnaar: Johan Verhulst, 2de Luis Van Riet, 3de Bjorn Van Hecke

2004: Invasion starter + booster Apocalyps en Planeshift

Winaar: David Vanden Bossche, 2de Bjorn Van Hecke, 3de Jeroen Aga

2005: Odyssey starter + 2 boosters Judgment

Winnaar: Jeroen Aga, 2de Michael Aurori, 3de Evelien Dejaeghere

2006: Invasion starter + booster Apocalyps + booster Planeshift

Winnaar: Wim Vanrie, 2de Bart Depuyt, 3de Alexander Geldhof

2007: Onslaught starter + booster Scourge + booster Legions

Winnaar: Jeroen Vercruysse, 2de Tom De Wael, 3de Jeroen Aga

2008: Invasion starter + booster Apocalyps + booster Legions

Winnaar: Jeroen Aga, 2de Joachim Serbruyns, 3de Rob Dhooge

2009: Invasion double tournamentpack

Winnaar: Geert Uytendaele, 2de Olav Heirman, 3de Tom De Wael

2010: Invasion block: 1 tournamentpack + 2 boosters Planeshift + booster Apocalyps

Winnaar: Bjorn Van Hecke, 2de Yannick Moulin, 3de Nico Van de Voorde.

2011: Invasion block: 2 tournamentpacks

Winnaar: Bjorn Van Hecke, 2de Rudy Vanden Abbeele, 3de Christof Verhoeven.

2012: Invasion block: 1 tournamentpack + 3 boosters Planeshift

Winnaar: Christophe Verhoeven, 2. Rudy Vanden Abbeele, 3. Patrick Francis.

2013: Invasion block met 2 tournamentpacks

Winnaar: Christophe Verhoeven, 2. Arnold Mattens, 3. Ides Van Hecke

2014: Invasion block met 1 tournamentpack, 2 boosters Planeshift + 1 booster Apocalyps

Winnaar: Arnold Mattens, 2. Bert D'Huyvetter, 3. Olav Heirman

2015: Gameday Dragins of Tarkir:

Winnaar: Bert D'Huyvetter, 2. Arnold Mattens, 3. Jeroen D'Huyvetter.

2016: Prerelease Innistrad:

Winnaars Bert D'Huyvetter en Mario van de Vorst, 3. Rune Van de Veire

2017 Release Modern Masters 3

1. Luc Peck, 2. Tom Claerebout, 3. Boyan Bosschem.

2018 Zomertornooi Modern

1. Tom Claerebout, 2. Boyan Bosschem, 3. Stefan De Clercq