Tournaments
Contact Tornooien - Leagues Beschermmateriaal Bordspelen D & D Magic Miniatures Games Star Wars Other Game Cards Poker Pokémon Tarot kaarten Trading Cards World of Warcraft Yu-Gi-Oh Simonnet Sint-Martens-Latem Inhoudsopgave

FNM
Klantenkampioenschap 2016
Klantenkampioenschap 2017
Programmatie 2017

 

 

 

In deze rubriek vind je alles in verband met tornooien van De Papieren Korf

Klik hiernaast op het onderwerp dat je wenst te raadplegen.

Om te weten welke tornooien De Papieren Korf inricht in 2017 klik op "Programmatie 2017"

Wil je weten wanneer de FNM (Friday Night Magic) plaats vindt, klik op "FNM"

Om de resultaten te kennen van de deelnemers aan de tornooien van De Papieren Korf in 2017 klik op "Klantenkampioenschap 2017"

Wil je de  klantenklassering kennen van de deelnemers aan de tornooien van De Papieren Korf, klik op "Klantenkampioenschap 2017". Daar kan je nog kiezen  "voorgaande jaren".

Hieronder het palmares van de top 3 KLANTENKAMPIOENEN EN PAASTORNOOI

 

 

PALMARES KLANTENKAMPIOENEN van 

DE PAPIEREN KORF

1999: 1. Bart Van Hauwermeiren, 2. Frederick Ongena, 3. Maarten Bockstaele (jeugdkampioen)

2000: 1. Frederick Ongena, 2. Tom De Wael, 3. Luc Peck, Jeugdkampioen: Maarten Bockstaele

2001: 1. Frederick Ongena, 2. Johan Verhulst, 3. Mats Clays, Jeugdkampioen: Luis Van Riet

2002: 1. Frederick Ongena, 2. Stijn Blontrock, 3. Guy Van Damme, Jeugdkampioen: Luis Van Riet

2003: 1. Tom De Wael, 2. Jan Ver Eecke, 3. Dennis De Loore, Jeugdkampioen: Wim De Winter

2004: 1. Jan Ver Eecke, 2. Bjorn Van Hecke, 3. Tom De Wael, Jeugdkampioen: Jens Roelant

2005: 1. Rob D’Hooge, 2. Gilles Fiers, 3. Tom De Wael. Er was geen jeugdkampioen

2006: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christof Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde. Er was geen jeugdkampioen

2007: 1. Dennis De Loore, 2. Christof Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde. Er was geen jeugdkampioen

2008: 1. Christof Verhoeven, 2. Nico Van de Voorde, 3. Maarten De Ridder. Er was geen jeugdkampioen.

2009: 1. Nico Van de Voorde, 2. Sven De Groote, 3. Christof Verhoeven.

2010: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christof Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde

2011: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christophe Verhoeven, 3. Nico Van de Voorde

2012: 1. Bjorn Van Hecke, 2. Christophe Verhoeven, 3. Jimi Colin

2013: 1. Christophe Verhoeven, 2. Arnold Mattens, 3. Olav Heirman

2014: 1. Bert D'Huyvetter, 2. Arnold Mattens, 3. Olav Heirman

2015: 1. Bert D'Huyvetter, 2. Tom Claerebout, 3. Boyan Bosschem

2016: 1. Tom Claerebout, 2. Boyan Bosschem, 3. Mario van de Vorst

 

PALMARES EDITIES PAASTORNOOIEN van 

DE PAPIEREN KORF

2000: 4th Edition starter + 2 boosters Alliances

Winnaar: Jochen Van Cauwenberghe, 2de Ben Possemiers, 3de Hans Denayer

2001: Mirage starter + 2 boosters Visions

Winnaar: Geert Demedts, 2de Bjorn Muylaert, 3de Marijn Lybaert

2002: Tempest Korean starter + 2 boosters Exodus Korean

Winnaar: Jan Doise, 2de Stijn Teeuws, 3de Peter Gysemans

2003: Mercadian starter + booster Nemesis en Prophecy

Winnaar: Johan Verhulst, 2de Luis Van Riet, 3de Bjorn Van Hecke

2004: Invasion starter + booster Apocalyps en Planeshift

Winaar: David Vanden Bossche, 2de Bjorn Van Hecke, 3de Jeroen Aga

2005: Odyssey starter + 2 boosters Judgment

Winnaar: Jeroen Aga, 2de Michael Aurori, 3de Evelien Dejaeghere

2006: Invasion starter + booster Apocalyps + booster Planeshift

Winnaar: Wim Vanrie, 2de Bart Depuyt, 3de Alexander Geldhof

2007: Onslaught starter + booster Scourge + booster Legions

Winnaar: Jeroen Vercruysse, 2de Tom De Wael, 3de Jeroen Aga

2008: Invasion starter + booster Apocalyps + booster Legions

Winnaar: Jeroen Aga, 2de Joachim Serbruyns, 3de Rob Dhooge

2009: Invasion double tournamentpack

Winnaar: Geert Uytendaele, 2de Olav Heirman, 3de Tom De Wael

2010: Invasion block: 1 tournamentpack + 2 boosters Planeshift + booster Apocalyps

Winnaar: Bjorn Van Hecke, 2de Yannick Moulin, 3de Nico Van de Voorde.

2011: Invasion block: 2 tournamentpacks

Winnaar: Bjorn Van Hecke, 2de Rudy Vanden Abbeele, 3de Christof Verhoeven.

2012: Invasion block: 1 tournamentpack + 3 boosters Planeshift

Winnaar: Christophe Verhoeven, 2. Rudy Vanden Abbeele, 3. Patrick Francis.

2013: Invasion block met 2 tournamentpacks

Winnaar: Christophe Verhoeven, 2. Arnold Mattens, 3. Ides Van Hecke

2014: Invasion block met 1 tournamentpack, 2 boosters Planeshift + 1 booster Apocalyps

Winnaar: Arnold Mattens, 2. Bert D'Huyvetter, 3. Olav Heirman

2015: Gameday Dragins of Tarkir:

Winnaar: Bert D'Huyvetter, 2. Arnold Mattens, 3. Jeroen D'Huyvetter.

2016: Prerelease Innistrad:

Winnaars Bert D'Huyvetter en Mario van de Vorst, 3. Rune Van de Veire

2017 Release Modern Masters 3

1. Luc Peck, 2. Tom Claerebout, 3. Boyan Bosschem.